یک اربعین مقاومت برای یک اربعین شهادت
ارتش 20 میلیونی که عشق حسین به کربلا رسید اینک فرماندهی دارد که با توکل به خدا می رود تا سپیده دم آزادی قدس را نوید دهد، چه بخواهیم و چه نخواهیم!! . اشکالی ندار
قالب وبلاگ
ارتش 20 میلیونی که عشق حسین به کربلا رسید اینک فرماندهی دارد که با توکل به خدا می رود تا سپیده دم آزادی قدس را نوید دهد، چه بخواهیم و چه نخواهیم!! . اشکالی ندارد بگذار روزنامه های زنجیره ای تیتر و عکسی از این ارتش نیاندازند، خورشید را چه غم از خاک پاشی کودکانه...


1) روزهای داغ تابستان سال 53 هجری شمسی شهر مشهد ممزوج شده با رمضان. مسجدی تقرببا نیمه کاره میزبان روحانی جوان لاغر اندامی است که بر خلاف تمام منبری ها روی منبر نمی رود، جلساتش ظهرها منعقد و بعد گذشت چند روزی گنجایش مسجد جواب مخاطبین را نمی دهد، کوچه های اطراف و البته گاراژ پشت مسجد نیز میزبان اهل مشهد می شود. تاریخ نوشته : خطیب گر چه جوان است اما پیر مبارزه.

2) برای بار ششم ساواک دستگیرش می کند، تبعید، تهدید، تطمیع و ... برای مهار او فایده نداشته و به اذعان دستگاه مخوف اطلاعات امنیت آن روزها در یک جمله تعریف می شود: هیچ روشی برای مهار او نیست! او با تاریخ مبارزه قد می کشد و جغرافیای استقامت در پس نخوابیدنش به بلوغ می رسد.


3)سال ها کتک خوردن، فرار، تبعید، آوارگی، فقر و.. او را رسانده است به بهمن 57: هرچقدر اصرار کردیم از مشهد به تهران بیاید نیامد تا اینکه امام خود شخصا او را مامور کرد که تکلیف بر آمدن به پایتخت است.

4) دهه 60 پر است از تلخ و شیرین مقاومت و استخوان در گلو بودنش. از پذیرفتن جام زهر گونه نخست وزیری که صبغه اش معلوم بود تا حضور در خط مقدم تا جانبازی در بمب گذاری تا خطبه های داغ نماز جمعه تا سفرهای خارجی عزت مندانه و... و البته تا خواندن وصیت نامه امام روح الله.

5) بار سنگین و گران سنگ را که بر دوشش گذاشتند نیمی از کشور ویرانه جنگ بود و هزاران جوان وطن در اسارت بعث. مارش تهاجم فرهنگی همزمان با چرخش خواص بی خاصیت نواخته شد و در شرایط سخت و طاقت فرسا پا در دهه دوم عمر انقلاب گذاشت.

6) صدام که به کویت حمله کرد مصرانه از او خواستند بدین نبرد، ورود پیدا کند. دهها دلیل عقلی و تخصصی از دهها مشاور و فرمانده برای این ورود نقل شد: اما او می دید در خشت خام آنچه که دیگران در آینه نمی دیدند.

7) قائله کوی دانشگاه که پیش آمد ارتش رسانه ای دشمن بوی خر داغ را با بوی کباب غاز اشتباه گرفت و ناقوس پایان انقلاب را زد! میلیون ها عاشق در هیجانی حزن آور چشم به دهان ولی امر بودند: عکس مرا نیز آتش زدند اشکال ندارد/ دانشجو فرزند این کشور است/ و چند روز بعد فتنه تو در تو، با انگشت اشاره اش دفن شد.

8) از مجلس ششم گرفته تا صلح سبز تا ماجرای میکونوس تا دهها و صدها بحران داخلی و خارجی دست اشاره اوست که سفینه انقلاب را در اقیانوس پر بلا پیش می برد.

9) کار انقلاب به توان بینهایت که نزدیک شد سبزپوشان اموی برگه رای بر سر نیزه کردند برای عقده گشایی از سال ها جاه طلبی شان. ملت اما می دانست آنکه باید فرمان دهد، با تدبیری بی نظیر از فتنه ای سنگین و غم انگیز 9 دی تاریخی می سازد و ساخت.

10) شبکه تشکیلات پنهانی او ماه به ماه بر قدرتش افزوده می شود از میلیون ها شیعه قلب آفریقا که اکثرا محصول دو دهه اخیرند تا بازپس گیری آمریکای لاتین و صد البته تشکیل غرب آسیایی مبتنی بر آرمان لاتظلمون و لاتظلمون.

11) سرباز گوش به فرمانش حاج قاسم نه تنها عراق را داغی بر پیشانی غرب کرد که مردانه وجب به وجب خاک آن را از تکفیر پس گرفت.

12) سرباز گوش به فرمانش سیدحسن نصرا.. نه تنها داغ از نیل تا فرات بر دل صهیون گذاشت که علی وار رجز مقاومت می خواند.

13) سرباز گوش به فرمانش شیخ قاسم نه تنها خود را مقلد او می داند بلکه داغ بحرین آرام را بر پایگاه پنجم نظامی آمریکا حک کرده است.

14) و کم نیستند از این سربازانش در پاکستان، فلسطین، سوریه، مصر و... .

15) و براستی اگر 2 دهه قبل درگیر جنگی خانمان سوز در حمایت از عراق شده بودیم، به افغانستان در جریان شهادت دپلمات هایمان حمله کرده بودیم، فتنه اسرائیلی 78 و 88 را دفع نکرده بودیم و دست های نامرئی نرم قدرتمان را در جای جای کره خاکی نینداخته بودیم، با اقتدا به شعار نه غزه و نه لبنان فلسطین را رها کرده بودیم، بر دهان تکفیری ها افسار نزده بودیم، تفرقه شیعه و سنی را به وحدت بدل نکرده بودیم، هیچ کمکی به الحوثی یمن و حزب الله لبنان و ارتش سوریه نمی کردیم، بجای اعاده اعتبار از مستضعفان آفریقا و آمریکای لاتین دلخوش به لبخند کاخ الیزه بودیم، فریاد نمی زدیم غلطی کنید حیفا و تل آویو با خاک یکسان می شود و صدها گزاره دیگر.
آیا امروز شاهد راهپیمایی قدرتمند 20 میلیونی مسلمانان آن هم در امنیت کامل بودیم؟ اگر اسرائیل تا فرات و نیل را فتح کرده بود و دولت بشار سقوط می کرد، با حمایت داهیانه ولی امر مسلمین جهان دولت این چنینی در عراق شکل نمی گرفت، مانند مرجعیتی که صدایش از لندن و واشنگتن پخش می شود بر کوس تفرقه با برادران اهل سنت زده بودیم براستی آیا امروز از یاد و نام اربعین چیزی باقی می ماند؟

16) بیخود نیست که تحلیل گر ارشد آمریکایی چند ماه قبل از اربعین اذعان می کند که غرب با "ابرحریف بین اللملی روبرو است به نام رهبر ایران" و مشکل اصلی خود اوست نه هسته ای و حقوق بشر و.. . و چه خوب اصلاح طلب خارج نشین، بهنود اعتراف کرد که مهندسی رهبر ایران دست هایش را در جای جای کره خاکی گسترانده.

17) مردی که 40 سال قبل در تابستان داغ مشهد درس تقوا می داد (کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی) در پس یک اربعین سال استقامت الهی، قدرت تمام عیار اسلام را در اربعین حسین شهید به نمایش می گذارد. او با شجاعت علوی و صبر حسنی و عزت حسینی از نابودی اسرائیل حرف می زند. عکس هایش زینت بخش موکب هایی می شود که تا همین چند سال قبل محل رژه چکمه آمریکایی بود و در خلال همین قدرت مافوق تصور، است، که وسط راهپیمایی اربعین جان کری خود را سراسیمه وار به بغداد می رساند.

18) ارتش 20 میلیونی که عشق حسین، راه حسین و خون حسین به کربلا کشاند اینک فرماندهی دارد که با اشک های سحرگاهش و هدایت های الهی اش و توکل به خدای احد واحد می رود تا سپیده دم آزادی قدس را نوید دهد، چه بخواهیم و چه نخواهیم!! . اشکالی ندارد بگذار روزنامه های زنجیره ای تیتر و عکسی از این ارتش نیاندازند، خورشید را چه غم از خاک پاشی کودکانه، بلند کن سرت را ای امت خمینی در سراسر گیتی و نظاره کن که روز انتقامی را که نزدیک و نزدیک است.

19) آری نظم نوینی در حال شکل گیری است و پوسته گندیده ایسم های مادی به شکست خورده. اینجا در قرن 15 هجری قمری نظمی دیگر در حال شکل گیری است که بنا بر سنت حق مرکزش کربلاست و عامل وحدت بخشش حسین و هدف کوتاه مدتش قدس و سرانجام کارش ظهور.

20) سلام خدا بر مقتدای نظم جدید و پدید آورنده آن، سلام بر امام ارتش 20 میلیونی و سلام بر سیدنا و قائدنا و امامنا خامنه ای.


نویسنده: مصطفی قاسمی پور

[ 1393/9/26 ] [ 11:15 ] [ حاج احمد اکرمی ] [ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

شماره حساب 2031116166 بانک تجارت شعبه میدان بسیج ابرکوه آماده دریافت کمک های شما جهت امور فرهنگی نظیر برگزاری مراسم های مذهبی ،انقلابی-برگزاری کلاسهای آموزش قرآن واحکام -تهیه جایزه برای برگزیدگان مسابقات فرهنگی مذهبی و... می باشد .دستان پر مهرشما خیرین را به گرمی می فشاریم انشالله کمک های شما مورد رضای حضرت حق واقع گردد. مدیریت کانون امّ ابیها(س)
امکانات وب
ساخت وبلاگ

اگر مايليد که مطالب اين سايت را درون ايميل خود دريافت کنيد، ايميل خود را وارد کرده و بروي دکمه ي عضويت کليک کنيد:

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
....... ساخت وبلاگ
پخش زنده حرم
ایران رمان