روز قدس و زخم های عمیق غزّه
کمک همه جانبه به مردم فلسطین و حمایت کامل از آنان ، واجب کفایی ، بر همه ی مسلمانان است .  مقام معظم رهبری بیش از 60 سال است که رژیم غاصب صهیونیستی با
قالب وبلاگ
کمک همه جانبه به مردم فلسطین و حمایت کامل از آنان ، واجب کفایی ، بر همه ی مسلمانان است .  مقام معظم رهبری 

بیش از 60 سال است که رژیم غاصب صهیونیستی با تجاور و تعدی بر سرزمین مادری مردم فلسطین و به خاک وخون کشیدن این مردم ، حکومتی نامشروع را بنیان نهاده ، و در راستای دستیابی به اهداف شوم خود با اتکا به خدعه و فریب اقدام به ایجاد تفرقه در میان امت اسلامی نموده و هر روز و هردم با جنایتی تازه ، همچنان قبیح تر و بی پرواتر از گذشته نقاب از چهره خونخوار خود بر می دارد . 

هر چند در زمانه ی پر زرق و برق امروز ، برخی سکوت کرده و نگاه های خود را از این وقایع هولناک دور می دارند . ولیکن هستند بزرگ مردان و آزاداندیشانی که راضی نشده و تن نخواهند داد به ظلم و ستم بر مردمی که از هر سو در محاصره بوده و نه تنها سرزمین ، که مال و جان کودکانشان نیز در امان نمی باشد . فاجعه، بقدری سنگین است که قلم و زبان نمی توانند از عهده تشریح آن برآیند. تعداد کشته ها از ششصد نفر تجاوز کرده، هزاران نفر مجروح شده اند، هزاران نفر به ساختمان های سازمان ملل پناه برده اند و بیش از یکصد هزار نفر نیز بی خانمان شده و آوارگی را پذیرفته اند.

بیش از یک سوم کشته ها را کودکان تشکیل می دهند، کودکانی که برای اولین بار طعم سیاست را با گلوله چشیده اند. اینها همه درحالی رخ داده است که مردم غزه روزه دار هستند و ماه رمضان امسال را با رنگ خون تجربه می کنند. همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در برزیل بود که تهاجم وحشیانه صهیونیست ها به غزه شروع شد و البته ˈداعشˈ که در نقش بازوی رژیم صهیونیستی عمل می کند نیز در عراق توجه ها را به خود جلب کرده بود. سران ارتجاع عرب، که در آن واحد تزریق دلارهای نفتی به داعش و القاعده را در سوریه و عراق و توجیه تبلیغاتی ملت های عرب را درباره جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی از طریق شبکه های ماهواره ای خود، ماهرانه عملی می سازند، به اظهار تأسفی ظاهری اکتفا کرده و فریادهای مظلومان غزه را هرگز نمی شنوند. آنها به تخریب مساجد بحرین، کشتن مردم سوریه، ایجاد تله های انفجاری در بغداد و روی کار آوردن ژنرال دست نشانده آمریکا و اسرائیل در مصر چنان سرگرم هستند که اصولاً فرصتی برای اندیشیدن به قتل عام مردم غزه و پاره پاره شدن بدن کودکان آن و فریادهای از عمق جان برخاسته مادران فرزند از دست داده بیت حانون و شجاعیه و بیت لاهیا ندارند. غزه اگر تکرار فاجعه صبرا و شتیلا را شاهد است، سران ارتجاع عرب را کاری با آن نیست. آنها فرصت قمار کردن و عیش و نوش های شبانه خود را هرگز با هیچ چیز دیگر عوض نمی کنند حتی در ماه رمضان.

[ 1393/5/2 ] [ 06:29 ] [ حاج احمد اکرمی ] [ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

شماره حساب 2031116166 بانک تجارت شعبه میدان بسیج ابرکوه آماده دریافت کمک های شما جهت امور فرهنگی نظیر برگزاری مراسم های مذهبی ،انقلابی-برگزاری کلاسهای آموزش قرآن واحکام -تهیه جایزه برای برگزیدگان مسابقات فرهنگی مذهبی و... می باشد .دستان پر مهرشما خیرین را به گرمی می فشاریم انشالله کمک های شما مورد رضای حضرت حق واقع گردد. مدیریت کانون امّ ابیها(س)
امکانات وب
ساخت وبلاگ

اگر مايليد که مطالب اين سايت را درون ايميل خود دريافت کنيد، ايميل خود را وارد کرده و بروي دکمه ي عضويت کليک کنيد:

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
....... ساخت وبلاگ
پخش زنده حرم
ایران رمان