ازنشریه تسنیم درجشنواره محراب قلم تجلیل شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، در مراسم اختتامیه جشنواره منطقه‌ای وبلاگ‌نویسی محراب قلم که ظهر امروز(شنبه4 بهمن 93) در هتل سنتی یزد برگزار شد، 13 نشریه برتر و س
قالب وبلاگ
به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، در مراسم اختتامیه جشنواره منطقه‌ای وبلاگ‌نویسی محراب قلم که ظهر امروز(شنبه4 بهمن 93) در هتل سنتی یزد برگزار شد، 13 نشریه برتر و سه وبلاگ نویس برتر مساجد کشور مورد تجلیل قرار گرفتند.


در بخش نشریه، حسین‌علی دانشمند با نشریه «ندای زنده‌رود» از کانون جوانان بهشت اصفهان، اسماعیل سیفی با نشریه «کتیبه‌المهدی (عج)» از کانون عشاق المهدی (عج) اصفهان و اکبر مهدی‌زاده با نشریه «پیک پند» از کانون امام مجتبی (ع) اصفهان تجلیل شدند.

مهدی دستگردی برای نشریه «هدایت دستگرد» از کانون حضرت ابوالفضل (ع) خراسان جنوبی، محمد طاهری برای نشریه «معراج» از کانون غدیر خراسان جنوبی، محمد ظریف اسحاق‌زاده برای نشریه «آسمان نیوز» از کانون آسمان استان قم، مرضیه نوراحمدی برای نشریه «بوستان بهشت» از کانون امام حسن مجتبی (ع) قم و علیرضا صداقت برای نشریه «قافله نور» از کانون انصارالحسین(ع) قم مورد تجلیل قرار گرفتند.

از استان یزد نیز احمد اکرمی برای نشریه «تسنیم» از کانون ام‌ابیها (س)، محمود رجبی‌نیا برای نشریه «چهار باغ» از کانون مهدی‌آباد و ملکه عامری از کانون ولایت برای نشریه «روزنه روشن» مورد تجلیل قرار گرفتند.

در بخش وبلاگ‌نویسی این جشنواره نیز به ترتیب فرزاد میرشکاری دهکهان از جنوب کرمان،ایمان اکبرزاده از یزد و جواد انبارداران از استان قم رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

هفتمین دوره جشنواره منطقه‌ای وبلاگ‌نویسی و نشریات تجربی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به مدت سه روز در استان یزد به میزبانی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد یزد برگزار شد.

در این جشنواره در مجموع 268 اثر شامل 46 نشریه و 22 وبلاگ از فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان‌های قم، اصفهان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب کرمان، کرمان و یزد به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود.

پس از داوری آثار ارسالی به این جشنواره 19 اثر شامل 13 نشریه و 6 وبلاگ موفق به مرحله نهایی این جشنواره راه یافتند.

[ 1393/11/6 ] [ 09:43 ] [ حاج احمد اکرمی ] [ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

شماره حساب 2031116166 بانک تجارت شعبه میدان بسیج ابرکوه آماده دریافت کمک های شما جهت امور فرهنگی نظیر برگزاری مراسم های مذهبی ،انقلابی-برگزاری کلاسهای آموزش قرآن واحکام -تهیه جایزه برای برگزیدگان مسابقات فرهنگی مذهبی و... می باشد .دستان پر مهرشما خیرین را به گرمی می فشاریم انشالله کمک های شما مورد رضای حضرت حق واقع گردد. مدیریت کانون امّ ابیها(س)
امکانات وب
ساخت وبلاگ

اگر مايليد که مطالب اين سايت را درون ايميل خود دريافت کنيد، ايميل خود را وارد کرده و بروي دکمه ي عضويت کليک کنيد:

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
....... ساخت وبلاگ
پخش زنده حرم
ایران رمان